krakowairport.pl

Konkurs "Poleć z nami do Madrytu" rozstrzygnięty!

Publish date

20.06

2016

Znamy już wyniki konkursu "Poleć z nami do Madrytu", ogłoszonego w ubiegłym tygodniu na fanpage'u Kraków Airport na Facebooku. W konkursie można było wygrać m.in. bilety lotnicze linii Iberia Express do Madrytu.

W konkursie zadaliśmy dwa pytania z wiedzy o linii lotniczej Iberia Express oraz prosiliśmy o podanie hasła promującego nowe połączenie.


Podajemy prawidłowe odpowiedzi:

 

1. Kiedy Iberia Express uruchomi rejsy z Kraków Airport do Madrytu?
b. 20 czerwca 2016        
 
2. Ile razy w historii linia lotnicza Iberia Express została nagrodzona jako najbardziej punktualna niskobudżetowa linia lotnicza na świecie?
c. 2 razy
 

Poniżej lista zwycięzców:

1 miejsce: bilety lotnicze linii Iberia Express na podróż dla dwóch osób w dwie strony na trasie Kraków – Madryt – Kraków, ufundowane przez linię lotniczą Iberia Express – otrzymuje Sławomir Tyczyński, który podał obie prawidłowe odpowiedzi i zaproponował hasło: "Hola chico, hola chica nowa trasa Lajkonika: Kraków - Madryt z Iberia Express.",
2 miejsce: zestaw gadżetów linii lotniczej Iberia Express – za obie prawidłowe odpowiedzi i hasło "From Kraków Airport to Madrid Barajas - fly and try the local tapas." otrzymuje Piotr Rzeszowski,
3 miejsce: zestaw gadżetów linii lotniczej Iberia Express – za obie prawidłowe odpowiedzi i hasło "Chcesz świat zwiedzić podróżniku lataj z Iberią z Krakowa do Madrytu!" otrzymuje Magdalena Cebula.

 

Zwyciezcy otrzymają e-maila z informacją o szczegółach dotyczących odebrania nagrody.

Gratulujemy i zapraszamy do śledzenia profili społecznościowych Kraków Airport w serwisach Facebook, Twitter, Instagram oraz Youtube.