krakowairport.pl

Sponsor Strategiczny

 

Firma Lagardere Travel Retail, obecna na polskim rynku od 1998 roku, obecnie zarządza ponad 860 lokalizacjami w segmentach: Travel Essentials, Foodservice i Duty Free. W szerokim portfolio marek spółki znajdują się brandy popularne jak: Relay, So!Coffee, discover, jak również brandy typowo lotniskowe, jak Aelia Duty Free i Premium Food Gate. Lagardere Travel Retail towarzyszy każdemu pasażerowi na każdym etapie podróży, co odzwierciedla dewiza firmy „Zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz, w miejscach, które stworzyliśmy z myślą o Tobie!”

 

 

Marki Sponsora Strategicznego

 

Aelia Duty Free to obietnica unikatowych doznań zakupowych, zaproszenie do świata luksusu i relaksu przed podróżą. Imponujący asortyment, wzbogacony o produkty niedostępne nigdzie indziej, wspaniała i profesjonalna obsługa rozwiązująca nawet najtrudniejsze dylematy zakupowe, a przy tym doradzająca w zakresie pielęgnacji, czy też wyboru trunków sprawią, że wizyta w naszych sklepach będzie przyjemnością.

 

 

Premium Food Gate to wyjątkowe miejsce, w którym można zatrzymać się i w spokoju dokonywać smakowitych wyborów. Prawdziwe bogactwo naturalnych składników w połączeniu ze wspaniałą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie tradycją - to wszystko sprawia, że Polska to istny raj dla smakoszy. Od pysznych konfitur i dżemów, przez aromatycznie wędzone ryby i wędliny, znakomite sery, poprzez tradycyjne polskie trunki, aż po cukiernicze specjały - sękacze, pączki i pierniki. Na półkach Premium Food Gate znajdą się produkty bazujące wyłącznie na najwyższej jakości składnikach.

 

Najpotężniejsza globalna marka w branży travel essentials, oferująca najlepsze kompleksowe rozwiązanie typu „one stop shop” W strefach dla podróżnych na setkach lotnisk i dworców kolejowych na całym świecie Relay stanowi punkt orientacyjny na trasie ich podróży. Relay oferuje każdemu podróżującemu dopasowany wybór tzw. "niezbędników w podróży", aby ułatwić i wzbogacić jego podróż.

 

 

Witaj w SO! COFFEE. Czy uwielbiasz kawę tak jak my? Świeże soki? Pyszne ciasta? Wypiekane na miejscu gofry, lody i jogurty? Jeśli tak, wpadnij do nas koniecznie. Zostaniemy przyjaciółmi.
Nasze lokale znajdziesz w 28 miastach Polski. SO! COFFEE to miejsce wytchnienia i relaksu - z miłą atmosferą, oryginalnym wystrojem i bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy z dziećmi, młodzi zakochani, seniorzy z gazetą i menedżerowie przed prezentacją. Jesteśmy dla wszystkich. Jesteśmy dla Ciebie. Do zobaczenia!

 

 

 

Discover to więcej niż sklep z upominkami - to miejsce, które nawiązując do lokalnej kultury, historii i obyczajów, obok produktów daje konsumentom prawdziwe przeżycia. To tu turyści znajdą wyszukane prezenty dla bliskich i pamiątki związane z Polską, regionem. Nie ma dwóch takich samych sklepów Discover, bo nie ma dwóch takich samych miejsc na świecie.