krakowairport.pl

9. edycja konkursu grantowego „Wspieramy Sąsiadów”

Data Publikacji

11.04

2017

Kraków Airport ogłasza 9. edycję konkursu grantowego „Wspieramy Sąsiadów”. Po raz kolejny dofinansujemy najciekawsze inicjatywy lokalne, skierowane do mieszkańców gmin Liszki i Zabierzów. Aby ułatwić przygotowanie dokumentacji konkursowej zapraszamy wnioskodawców na szkolenie.

Zachęcamy do zgłaszania projektów z obszarów: edukacji, kultury i dziedzictwa historycznego, ekologii i ochrony środowiska, promocji zdrowia, bezpieczeństwa, promocji rekreacji, kultury fizycznej i sportu oraz wspierania innowacyjnych i nowatorskich przedsięwzięć, które mogą przyczynić się do rozwoju społeczności oraz gospodarki w gminie Zabierzów oraz Liszki.

Wnioski konkursowe można zgłaszać do 8 maja 2017 r.

W trakcie oceny zgłoszonych wniosków będziemy premiować inicjatywy pozostawiające trwały ślad, angażujące jak największą liczbę mieszkańców. Dodatkowo premiowane będą projekty dotyczące bezpośredniego sąsiedztwa lotniska (sołectwa: Aleksandrowice, Balice, Cholerzyn, Chrosna, Mników, Morawica, Rząska, Szczyglice). Podczas pisania wniosku prosimy zwrócić uwagę na wszystkie kryteria, które są wymienione w regulaminie konkursu.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy na stronę konkursu, gdzie znajdują się dokumenty oraz wszelkie niezbędne informacje, w tym lista najczęściej zadawanych pytań tzw. baza wiedzy o konkursie. 

 

Dodatkowo, aby pomóc w przygotowaniu dokumentacji oraz wyrównać szanse wszystkich startujących w konkursie, przygotowaliśmy dla wnioskodawców szkolenie, podczas którego omówimy m.in. jakie zmiany zostały wprowadzone do regulaminu tegorocznej edycji konkursu, jak prawidłowo wypełnić wniosek. Szczegóły i rejestracja na stronie: https://WspieramySasiadow.evenea.pl