krakowairport.pl

Konkurs „Wygraj niespodziankę od SAS” rozstrzygnięty!

Data Publikacji

10.10

2016

Znamy już wyniki konkursu " Wygraj niespodziankę od SAS", ogłoszonego w ubiegłym tygodniu na fanpage'u Kraków Airport na Facebooku. W konkursie można było wygrać zestawy gadżetów ufundowane przez SAS Scandinavian Airlines.

W konkursie zadaliśmy dwa pytania z wiedzy o linii lotniczej SAS oraz prosiliśmy o podanie miasta, do którego uczestnicy konkursu chcieliby polecieć liniami SAS.
 

Podajemy prawidłowe odpowiedzi:

  1. W tym roku Skandynawskie Linie Lotnicze SAS obchodzą 70. rocznicę swojej działalności. Pierwszy w historii rejs SAS zrealizowany został nowym samolotem DC-4 „Dan Viking”, który pokonał trasę ze Sztokholmu do Nowego Jorku. Podróż z międzylądowaniami w Kopenhadze, Prestwick w Szkocji oraz Gander na Nowej Fundlandii trwała 25 godzin. Podaj dokładną datę startu inauguracyjnego lotu SAS. 17 wrzesień 1946 r.
  2. Ile połączeń tygodniowo w październiku 2016 roku oferuje z Krakowa SAS? 4 tygodniowo


Poznajmy zwycięzców:

 

Zestawy gadżetów linii lotniczej SAS – za przesłanie prawidłowych odpowiedzi na pierwsze dwa pytania i ciekawą odpowiedź na pytanie nr 3 otrzymują:

  • Agnieszka Sawina-Lusta
  • Beata Suszka
  • Witold Krac

Zwycięzcy otrzymają e-maila z informacją o szczegółach dotyczących odebrania nagrody.

Gratulujemy i zapraszamy do śledzenia profili społecznościowych Kraków Airport w serwisach Facebook, Twitter, Instagram oraz Youtube.