krakowairport.pl

Warsztaty lotniskowe

Już od lipca zaczynamy codzienne wakacyjne zajęcia w ramach campów lotniczych dla dzieci w wieku 11-16 lat.

 

Lotnicze campy w CEL to wyjątkowa szansa na zdobycie wiedzy, dzięki której uczestnik ma możliwość rozwoju pasji do lotnictwa cywilnego oraz zgłębienia tajników funkcjonowania portów lotniczych poprzez aktywny udział w profesjonalnie przygotowanych zajęciach. To doskonała okazja do wypróbowania najnowszych rozwiązań technologicznych, takich jak symulator lotu, humanoidalny robot, czy symulator pracy Koordynatorów Ruchu Lotniczego Naziemnego w wirtualnej rzeczywistości.

Istnieje możliwość skorzystania z jednego warsztatu lub wykupienia pakietu 5-dniowego.

Na pełny program składają się m.in.:

Dzień historyczny - przybliżenie historii lotnictwa na świecie i w Polsce. Warsztaty zawierają gry i zabawy o tematyce historycznej, tematyczne warsztaty plastyczne, a także różne prezentacje oraz grę terenową, która pozwoli poznać 100-letnią historię lotnictwa polskiego.
Dzień pasażera - poznanie ścieżki pasażera z bagażem rejestrowanym w formie gier, zabaw i konkursów, dzięki którym najmłodsi uczestnicy staną się ekspertami w zakresie przygotowania do podróży samolotem i samego jej przebiegu. Każdy uczestnik przejdzie całą ścieżkę podczas wycieczki CEL.
Dzień załogi Penguin Airlines - podczas gier, zabaw i wyścigów uczestnicy poznają tajniki pracy na pokładzie samolotu.
Dzień zawodów na lotnisku - zajęcia pokażą kto pracuje na lotnisku, pozwolą wcielić się w poszczególne służby oraz poznać ich pracę w konkursach i zabawach przybliżających poszczególne sylwetki.
Dzień kosmiczny - dzięki różnym aktywnościom, doświadczeniom i konkursom uczestnicy odkryją tajemnice kosmosu i lotów kosmicznych.


 

 

Cena:

- udział w campie przez jeden dzień: 85,00 zł/os,

- udział w pełnym programie (pięć dni): 400,00 zł/os.

 

Dla każdego uczestnika II śniadanie, obiad, atrakcje i konkursy, lotniskowe gadżety oraz wielki pakiet lotniczej wiedzy.

 

Dni i godziny zajęć:

- od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 15:30

 

Terminy campów dla grupy 11-16 lat:
- 9-13 lipca,

- 23-27 lipca,

- 6 - 10 sierpnia.

 

Harmonogram - kliknij

 

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja - SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ