Podsumowanie roku 2019

Podsumowanie Ruchu 2019 stanowi przegląd ruchu pasażerskiego Kraków Airport oraz dostarcza kluczowych danych dotyczących ilości przewiezionych pasażerów, połączeń i operacji lotniczych w Kraków Airport.

 

Dane i statystyki przedstawione w tej publikacji oparte są na wewnętrznych danych statystycznych Kraków Airport, badaniach ankietowych prowadzonych na zlecenie Kraków Airport oraz danych z raportów Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) i w najbliższej przyszłości mogą one podlegać zmianom. Kraków Airport dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dokładność opublikowanego materiału, ale nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy zawarte w niniejszej publikacji. Kopiowanie całości lub jej części jest zabronione bez uprzedniej zgody Kraków Airport.

 

Wszelkie zamieszczone na niniejszej stronie materiały tekstowe i graficzne stanowią własność spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o., a ich kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie osobom trzecim bez uprzedniej, pisemnej zgody spółki jest zabronione.

Lorem ipsum dolor mit omet