krakowairport.pl

Opis Programu Grantowego

Kraków Airport ogłasza 3. edycję Programu Grantowego „Blisko lotniska”, organizowanego z myślą o mieszkańcach dziewięciu sołectw położonych w bezpośrednim sąsiedztwie portu (Aleksandrowice, Balice, Rząska, Szczyglice, Cholerzyn, Chrosna Czułów, Mników, Morawica).

 
Granty przeznaczone będą wyłącznie na projekty infrastrukturalne, których założeniem jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej oraz nadanie jej określonych, trwałych cech funkcjonalnych. W ramach programu możliwe jest również pozyskanie dofinansowania na zakup maszyn, urządzeń, pojazdów, które będą służyły lokalnej społeczności ww. sołectw.
 
Maksymalna kwota przypadająca na każde z ośmiu sołectw wynosi 30 000 zł, z tym że dofinansowanie mogą otrzymać maksymalnie dwa projekty z jednego sołectwa. Projekty zgłoszone do programu muszą być zrealizowane w ciągu dwóch lat od daty podpisania umowy dotacji. 
 
Bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji, chcąc ułatwić proces aplikacji do programu zaktualizowaliśmy Regulamin Programu Grantowego „Blisko lotniska” oraz formę składania wniosków.
 
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Programie Grantowym „Blisko lotniska” 2020 prosimy o przeczytanie instrukcji w zakładce "Jak wziąć udział" , wypełnienie wniosku oraz dokładne zapoznanie się z regulaminem programu, dostępnymi po prawej stronie.
 
Podczas opisu projektu prosimy zwrócić uwagę na wszystkie kryteria oceny wymienione w regulaminie.