krakowairport.pl

Burgas - 16. nowość w letnim rozkładzie Ryanair z Krakowa

Data Publikacji

19.09

2017

Zgodnie z ubiegłotygodniową zapowiedzią linia lotnicza Ryanair ogłosiła dziś nową trasę w letnim rozkładzie lotów z Krakowa. Loty do bułgarskiego miasta Burgas odbywać się będą dwa razy w tygodniu.
 

Burgas to uzupełnienie oferty słonecznych kierunków z Krakowa. Pasażerowie już od kwietnia, przez cały letni sezon będą mogli korzystać z uroków Słonecznego Brzegu. Połączenie do Burgas daje nie tylko możliwość podróżowania w celach turystycznych, to także kierunek biznesowy. Z uwagi na swoje położenie geograficzne to ważny ośrodek kulturalny, turystyczny, handlowy oraz przemysłowy. Miasto jest dobrze skomunikowane nie tylko dzięki międzynarodowemu lotnisku, znajduje się tam także port, węzeł kolejowy oraz rozbudowana sieć dróg szybkiego ruchu.

Międzynarodowy Port Lotniczy w Burgas zlokalizowany jest na południowym wybrzeżu Morza Czarnego pomiędzy centrum miasta a najbardziej popularnym kurortem turystycznym Słoneczny Brzeg. 

To 57. trasa zaplanowana przez bazowego przewoźnika Kraków Airport na lato 2018. Więcej o letniej siatce połączeń Ryanair z Krakowa tutaj.