krakowairport.pl

Dobre nowiny od SAS Scandinavian Airlines

Data Publikacji

29.06

2016

Jeszcze w letnim rozkładzie SAS uruchomi dodatkową rotację na trasie Kraków - Kopenhaga (we wrześniu i październiku). Przewoźnik będzie oferował połączenia na lotnisko Kastrup w Kopenhadze także w sezonie zimowym.

photo by SAS
photo by SAS

Godziny przelotów, dzięki dogodnie skomunikowanym przesiadkom w Kopenhadze, umożliwiają wiele wygodnych połączeń pomiędzy Krakowem a Skandynawią i Europą.

 
Nowe połączenie Skandynawskich Linii Lotniczych SAS na trasie pomiędzy Krakowem a Kopenhagą będzie realizowane w również w poniedziałki, według rozkładu:
• wylot z Kopenhagi o 10:40, przylot do Krakowa o 12:10
• wylot z Krakowa o 12:50, przylot do Kopenhagi o 14:20.

Lot będzie się odbywał samolotem Airbus A 320. Bilety można już rezerwować na polskojęzycznej stronie Skandynawskich Linii Lotniczych SAS: www.flysas.pl oraz w autoryzowanych biurach podróży.

Przypomnijmy, że obecnie SAS realizuje na trasie pomiędzy Krakowem a Kopenhagą 3 rejsy tygodniowo (w środy, piątki i niedziele).

Rozkład połączeń dla nowej, poniedziałkowej rotacji zostanie utrzymany również w nadchodzącym sezonie zimowym, w trakcie którego SAS będzie realizował połączenie na trasie Kraków-Kopenhaga także w piątki, według rozkładu:
• wylot z Kopenhagi o 18:30, przylot do Krakowa o 20:00
• wylot z Krakowa o 20:40, przylot do Kopenhagi o 22:10.

Piątkowe połączenie SAS będzie oferowało podróżnym bardzo dogodne godziny przylotu na koniec tygodnia i po dniu pracy, umożliwiając jednocześnie osobom wylatującym z Krakowa dobrze skomunikowane przesiadki do miast w Skandynawii.