krakowairport.pl

Finnar zwiększa częstotliwość połączeń #PROSTOzKRAKOWA

Data Publikacji

11.12

2017

W sezonie letnim 2018 r. pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z codziennego połączenia do stolicy Finlandii, czyli Helsinek. 

Loty według nowego rozkładu rozpoczną się 18 czerwca i dodatkowo zostaną wzmocnione kolejnym – drugim połączeniem w czwartki i niedziele już od 10 czerwca.

 
To dobra wiadomość dla pasażerów krakowskiego lotniska. Port lotniczy Helsinki-Vantaa, w którym swoją bazę operacyjną posiadają linie Finnair, oferuje bogatą siatkę połączeń, są to bezpośrednie loty m.in. do Tokio, Szanghaju, San Francisco czy Nowego Jorku. Podczas ostatnich wakacji największą popularnością cieszyło się połączenie do Hong-Kongu. 
 
Finnair to jedna z 20 linii lotniczych oferujących połączenia z krakowskiego lotniska w 2017 r. Przewoźnik oferuje loty między Azją, Europą i Ameryką Północną. Fińskie linie lotnicze obsługują rocznie ponad dziesięć milionów pasażerów. 
 
W 2017 r. linia w swojej siatce połaczeń oferuje loty do 19 miast w Azji, 7 miast w Ameryce Północnej oraz ponad 60 miast europejskich. 
Finnair od ośmiu lat co roku zdobywa nagrodę Skytrax dla najlepszych linii lotniczych w Europie Północnej, jest również członkiem sojuszu linii lotniczych oneword.