krakowairport.pl

Inauguracja lotów jet2com do Birmingham

Data Publikacji

03.11

2017

Nowością w sezonie zimowym 2017/2018 są loty jet2com do Birmingham. Dzisiaj (3 listopada) miała miejsce inauguracja tego połączenia.

Od 3 listopada 2017 r. linie lotnicze Jet2com latają na trasie pomiędzy Krakowem, a drugim pod względem wielkości miastem w Wielkiej Brytanii – Birmingham. To już trzecia trasa tego przewoźnika z krakowskiego lotniska. Jet2com oferuje również loty pomiędzy stolicą Małopolski a Newcastle i Manchesterem.

Symbolicznego przecięcia wstęgi tuż przed wejściem na pokład pierwszych pasażerów dokonali Krzysztof Mazur, Dyrektor krakowskiego oddziału LS Airport Services oraz Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport. Pasażerowie oraz załoga inauguracyjnego rejsu do Birmingham otrzymali słodkie upominki do Kraków Airport.

 
Jet2com oferuje rejsy na trasie pomiędzy Krakowem a Birmingham dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz w piątki. Więcej informacji na stronie http://www.jet2.com/
 
W sezonie zima 2017/2018 w ofercie krakowskiego lotniska jest 88 połączeń oferowanych przez 15 przewoźników. Więcej informacji na stronie http://bit.ly/ZimaKRK .