krakowairport.pl

Nowe połączenie #PROSTOzKRAKOWA linii Norwegian - Helsinki

Data Publikacji

27.01

2018

Od 26 marca 2018 r. będzie można skorzystać z połączenia linii lotniczej Norwegian do stolicy i największego miasta Finlandii – Helsinek. To siódme połączenie oferowane przez tego przewoźnika ze stolicy Małopolski.

fot. Tomasz Qna Chochół
fot. Tomasz Qna Chochół

W letniej siatce połączeń Kraków Airport pojawi się kolejna nowość, czyli loty linii Norwegian na lotnisko Helsinki-Vantaa. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

Norweskie linie aktualnie realizują obecnie połączenia z Krakowa do trzech krajów: Danii (Kopenhaga), Norwegii (Bergen, Oslo, Stavanger, Trondheim) oraz Szwecji (Sztokholm).

 

Połączenie z Krakowa do Helsinek linii Norwegian jest uzupełnieniem oferty fińskiego Finnair, który do tej pory był jedynym przewoźnikiem oferującym loty z Kraków Airport do stolicy Finlandii. Oferta linii lotniczej Norwegian umożliwia, na przykład zaplanowanie weekendowego pobytu w Helsinkach, mieście położonym na około 330 wyspach. Jest również wspaniałą okazją dla podróżujących z Krakowa do zaplanowania dalszej podróży, w najdalsze zakątki świata. Na lotnisku w Helsinkach można bowiem skorzystać z przesiadek m.in. do Tokio, Hanoi, Seulu, Singapuru czy Shanghaju.

 

Bilety na połączenie Kraków-Helsinki są już dostępne na stronie przewoźnika: www.norwegian.com

 

Połączenie linii Norwegian do Helsinek jest czwartą nową trasą z Kraków Airport w 2018 roku. W letniej siatce połączeń będzie można skorzystać z lotów do Burgas w Bułgarii (Ryanair) oraz Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (flydubai). Zimą w ofercie pojawi się połączenie do brytyjskiego Leeds-Bradford (Jet2.com).