krakowairport.pl

Nowe połączenie #PROSTOzKRAKOWA - Tel Awiw linii LOT

Data Publikacji

11.07

2018

Od lutego 2019r. pasażerowie Kraków Airport będą mogli skorzystać z nowego połączenia linii lotniczych LOT - do Tel Awiwu.

fot. LOT
fot. LOT

Połączenia #PROSTOzKRAKOWA Tel Awiwu będą odbywać się dwa razy w tygodniu, a rozkład będzie się różnił w poszczególnych tygodniach. Do Izraela pasażerowie będą mogli dotrzeć w każdy wtorek oraz w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z Tel Awiwu do stolicy Małopolski samoloty wystartują w poniedziałki oraz we wtorki lub środy.

 

Wszystkie rejsy docelowo obsługiwane będą najnowocześniejszymi samolotami wąskokadłubowymi Boeing 737 MAX 8.

 

Swoją wysoką pozycję Izrael zawdzięcza różnorodności, dobrej infrastrukturze i pogodzie, która sprzyja zwiedzaniu i wypoczywaniu niezależnie od pory roku. Lotnisko w Tel Awiwie znajduje się w sercu głównych atrakcji Izraela – blisko tętniącego życiem, rozrywkowego centrum Tel Awiwu, jak też pełnej zadumy i ważnej dla dziedzictwa historycznego i religijnego Jerozolimy. Tel Awiw jest też najlepszym punktem wypadowym do wyjazdów nad morza: Martwe, Śródziemne i Czerwone.

 

Połączenie do Izraela będzie piątym kierunkiem oferowanym przez LOT z krakowskiego lotniska, obok Gdańska, Warszawy, Chicago i tegorocznej nowości – Budapesztu.