krakowairport.pl

Z Aegean Airlines do Aten

Data Publikacji

21.06

2016

We wtorek, 21 czerwca tradycyjnym salutem wodnym powitano nowego przewoźnika w Kraków Airport – linię lotniczą Aegean. Największy grecki przewoźnik poleci z Krakowa do Aten.

fot. Kraków Airport
fot. Kraków Airport

Loty z/ do Aten odbywać się będą dwa razy w tygodniu (we wtorki i soboty).

Kraków Airport jest jedynym regionalnym portem w Polsce, z którego największy grecki przewoźnik oferuje połączenia. Po czterech latach w ofercie Kraków Airport ponownie znalazło się połączenie do Aten.

Aegean Airlines jest członkiem największego sojuszu lotniczego na świecie – Star Alliance. Przewoźnik oferuje pasażerom bezpośrednie połączenie z Atenami oraz możliwość kontynuowania podróży zarówno do innych miast w Grecji kontynentalnej, jak i na liczne greckie wyspy. Grecja jest jednym z najbardziej popularnych kierunków turystycznych wśród Polaków. Dodatkowo połączenie z Atenami, umożliwia pasażerom wygodną przesiadkę i kontynuowanie podróży na Bałkany, do Turcji oraz do krajów Bliskiego Wschodu.
   
Bilety na loty na trasie Kraków – Ateny można kupić na stronie www.aegeanair.com.

 

Z okazji inauguracji połączenia Kraków Airport przygotował konkurs, w którym można wygrać bilety lotnicze do Aten, ufundowane przez Aegean Airlines. Szczegóły na stronie http://www.krakowairport.pl/pl/lotnisko,c94/aktualnosci,c120/konkurs-grecja-sloneczna-kraina-bogow-wygraj-bilety-do-aten,a2290.html