krakowairport.pl

I Ogólnopolskie Forum Lotniskowe

Data Publikacji

12.12

2017

W dniach 11-12 grudnia 2017 roku w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport odbyło się branżowe spotkanie pn. I Ogólnopolskie Forum Lotniskowe.  Spotkanie miało na celu umożliwienie przedstawicielom portów lotniczych z całej Polski wymianę doświadczeń w ramach struktur zajmujących sie koordynacją pracy terminali pasażerskich, dlatego całość forum poświęcono działalności operacyjnej w tym obszarze.

Projekt był odpowiedzią na oczekiwania kierowników poszczególnych szczebli zarządzania, dając możliwość podzielenia się praktycznymi rozwiązaniami, pomysłami i wiedzą. W ramach spotkania każdy z przybyłych portów zrealizował prezentacje w oparcu o wybrane przez siebie „case study”. Każda z prezentacji uzupełniona została również sesją pytań i odpowiedzi. Przebieg konferencji połączono ze zwiedzaniem części terminalowej i strefy operacyjnej krakowskiego lotniska.

Dzięki dokonanej równocześnie diagnozie potrzeb wynikających z codziennej pracy operacyjnej portów lotniczych, potwierdzono zapotrzebowanie na tego typu wymianę dobrych praktyk w skali regionalnej, a konferencja ma szansę stać się imprezą cykliczną, realizowaną co roku w innym miejscu w Polsce.
 


W ramach zrealizowanego spotkania, Uczestnicy mieli również możliwość skorzystania z ofert specjalnych przygotowanych przez hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport oraz Koleje Małopolskie.