krakowairport.pl

O konferencji

Konferencja Regionalnych Portów Lotniczych ACI EUROPE jest spotkaniem kadry menadżerskiej najwyższego szczebla zarządzającej lotniskami regionalnymi w Europie. Udział w tym wydarzeniu umożliwia przedstawicielom branży lotniczej rozważyć szersze kwestie wizji i strategii poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń.

 

 

Tegoroczna, 12. edycja konferencji odbędzie się w Krakowie w dniach 20-22 maja 2019 r. w hotelu Park Inn by Radisson. Organizatorem spotkania jest Airport Council International (ACI), a rolę gospodarza pełni Kraków Airport.

 

 

„Porty regionalne w obliczu wyzwań sezonowości – zagrożenia i możliwości” – to temat przewodni Konferencji Regionalnych Portów Lotniczych ACI EUROPE organizowanej w Krakowie. Podczas prezentacji i dyskusji panelowych branża lotnicza poruszy najistotniejsze kwestie związane zarówno z siatką połączeń, jak i szeroko rozumianymi usługami pozalotniczymi. Automatyzacją procesów, podnoszenie standardu usług, nowe technologie to tylko niektóre zagadnienia tegorocznej edycji. Konferencji towarzyszą wydarzenia networkingowe, dzięki którym delegacji będę mieli możliwość poznania walorów Krakowa i Małopolski.

 

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: aci-europe-rac.com

 

Program ramowy