krakowairport.pl

Oficjalni Przewoźnicy

 

Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS, Brussels Airlines i Eurowings to linie lotnicze holdingu Lufthansa Group, oferujące ponad 13 000 lotów tygodniowo do ponad 310 destynacji biznesowych i wakacyjnych. Dzięki pięciu hubom w Europie oraz licznym lotom bezpośrednim, linie Lufthansa Group oferują podróżnym optymalne połączenia do miejsc na całym świecie - z wysokiej jakości usługami i jedną z największych i przede wszystkim najnowocześniejszych flot na świecie. Ta kompleksowa usługa jest wzmocniona przez cztery silne, międzynarodowe spółki joint venture.

Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS i Brussels Airlines są również członkami Star Alliance, wiodącego na świecie sojuszu linii lotniczych. Nawet najdalsze podróże można zatem bezproblemowo zaplanować - a pasażerowie docierają do celu łatwo i komfortowo.

 

 

 

PLL LOT jest nowoczesnym przewoźnikiem zapewniającym dogodne połączenia z Polską z całego świata. Co roku gościmy miliony pasażerów na pokładach naszych samolotów, zapewniając im najbardziej komfortowe podróże z / z Polski do stale rosnącej liczby miejsc na całym świecie. Jesteśmy jedyną linią w regionie, oferującą bezpośrednie połączenia z / do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, Los Angeles, Pekinu, Tokio, Seulu i Singapuru. Warszawa jest sprawnym i konkurencyjnym węzłem przesiadkowym dla Polski i Europy. Dobrze zaprojektowana sieć lotów, szybkie transfery, dogodne czasy odlotów i przylotów - to zalety, które pozwalają nam zapewnić szerokie możliwości transferu i łączność w regionie. W ten sposób zbudowaliśmy naszą wiodącą pozycję w Europie Środkowej i Wschodniej. Rozwijamy skrzydła - nasza flota jest jedną z najmłodszych w Europie i jesteśmy jedyną linią lotniczą obsługującą wszystkie loty długodystansowe najnowocześniejszym samolotem na świecie - Boeingiem 787 Dreamliner. LOT to ludzie, którzy są pełni pozytywnej energii i potrafią z powodzeniem łączyć nowoczesność z tradycją. Najlepsi piloci, profesjonalni personel pokładowy i obsługa naziemna codziennie służą naszym pasażerom z zaangażowaniem i uśmiechem. Z dumą możemy gościć Państwa na pokładzie naszych samolotów.