krakowairport.pl

Zarząd

 

 
Radosław Włoszek - Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w podmiotach gospodarczych. W latach 2006 - 2008 był dyrektorem i Prezesem Zarządu PUHiT „Kraków” Sp. z o. o.

 

W latach 2009 - 2016 kierował Działem Zarządzania Majątkiem i Administracji w Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach. Był członkiem rad nadzorczych ŚRH Obroki w Katowicach, CZH S.A w Katowicach, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan” Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Enea S.A. w Poznaniu.

Obecnie jest członkiem rady nadzorczej Telewizji Polskiej S.A.

 

 

 

Mariusz Saługa - Członek Zarządu


Mgr inż. Mariusz Saługa posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, a także wieloletnią praktykę w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych oraz nadzorowania inwestycji budowlanych. Jest absolwentem AGH w Krakowie, Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii, posiada uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej.

W latach 2011 - 2012 był kierownikiem pracowni budowlanej i projektantem w firmie EC Prozach w Oświęcimiu. W latach 2012 - 2016 pełnił obowiązki Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej. Od marca 2015 r. prowadzi także Pracownię Projektowo-Usługową. Zarządzał wielosoobowymi zespołami projektowymi w zakresie inwestycji użytku publicznego.

Od kwietnia 2016 roku pełnił rolę audytora inwestycji „Rozbudowa Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice" w części Landside.