Nowy rozkład lotów - sezon LATO 2022 w Kraków Airport

Pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać w sezonie Lato 2022 z oferty 145 połączeń #PROSTOzKRAKOWA, do 33 krajów i 100 miast dzięki 20 liniom  lotniczym.

 

Koniec marca to czas, gdy branża lotnicza przygotowuje się i rozpoczyna sezon letni. Priorytetem lotniska w Krakowie było i pozostaje stabilne odbudowywanie siatki połączeń do poziomu sprzed pandemii, to jest nasz cel, który może być  osiągnięty dzięki współpracy z wszystkimi przewoźnikami, a zwłaszcza z bazowymi partnerami takimi jak PLL LOT, Ryanair czy Wizz Air, ale także w jak najbliższej współpracy wszystkimi uczestnikami rynku turystycznego w Krakowie i Małopolsce."  powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Sezon LATO 2022 to powrót praktycznie wszystkich kierunków względem roku 2019. W sezonie LATO dostępne będą wszystkie słoneczne destynacje  tj. kierunki włoskie, hiszpańskie, greckie, chorwackie, jak również połączenia np. na Cypr czy Maltę. Zaś połączenia do największych hubów lotniczych dają możliwość zwiedzania najdalszych zakątków świata.

Od 3.06.2022 r. polecimy dzięki PLL LOT do Nowego Yorku – Newark, co pokazuje jaką wartość stanowią loty długodystansowe dla naszego regionu. Cieszymy się także z oferty lotów krajowych,  zwiększenia ilości połączeń  PLL LOT do Warszawy, czy kolejnego połączenia do Olsztyna - Szymany oferowanego oprócz PL LOT także przez linie lotniczą Ryanair.” - dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Poprzedni artykuł Następny artykuł