Witamy w VIP
& Business Services

Usługa VIP

ISTOTNE INFORMACJE

Szanowni Państwo,
 
Usługa ponownie dostępna. Czekamy na Państwa w Kraków Airport. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi powstrzymywania rozprzestrzeniania się COVID-19, niektóre funkcjonalności zostaną dostosowane do obecnych zaleceń lub będą tymczasowo niedostępne.

W Kraków Airport świadczymy i doskonalimy usługę VIP od ponad pięćdziesięciu lat. Terminal VIP to miejsce, gdzie obsługa pasażera dostosowana jest do jego potrzeb. Wygodne i przestronne wnętrza, asysta dyskretnego i profesjonalnego personelu oraz oferta gastronomiczna uczynią Państwa podróż wyjątkową i niezapomnianą.


W Kraków Airport rozumiemy jak wyjątkowa jest każda Państwa podróż i dokładamy wszelkich starań, aby przebiegła sprawnie, a wrażenia na długo zapadły w pamięć.

Rezerwacje

W celu dokonania rezerwacji usługi VIP proszę wypełnić formularz i odesłać go na adres business@krakowairport.pl lub dokonać rezerwacji online.

Jeżeli chcecie Państwo cieszyć się komfortem i asystą na kolejnych etapach podróży, zapraszamy do skorzystania z usługi VIP na jednym z lotnisk zrzeszonych z Kraków Airport w ramach World Airports' VIP Forum.

Lokalizacja

Galeria

Ulotka

Terminal VIP - miejsce, gdzie obsługa pasażera dostosowana jest do jego potrzeb. Wygodne i przestronne wnętrza, asysta dyskretnego i profesjonalnego personelu oraz oferta gastronomiczna uczynią Państwa podróż wyjątkową i niezapomnianą.

Więcej informacji znajdą Państwo w ulotce.

Wszelkie zamieszczone na niniejszej stronie materiały tekstowe i graficzne stanowią własność spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o., a ich kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie osobom trzecim bez uprzedniej, pisemnej zgody spółki jest zabronione.