Witamy w VIP
& Business Services

Usługa VIP

Sprawnie, dyskretnie, profesjonalnie

Usługa VIP kierowana jest do osób, które  poszukują profesjonalnej obsługi i sprawnego sposobu na podróżowanie. 
Zapraszamy do rozpoczęcia lub zakończenia Twojej podróży w Kraków Airport z nami, a dobre wrażenia pozostaną na długo w pamięci Twojej lub Twoich Gości.

ISTOTNE INFORMACJE

Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy do korzystania z usługi VIP w Kraków Airport.
W związku z obecną sytuacją epidemiczną i zaleceniami dotyczącymi powstrzymywania rozprzestrzeniania COVID-19, niektóre funkcjonalności są odpowiednio zmieniane lub mogą być  tymczasowo niedostępne. Szczegółowych informacji udzieli personel Terminala VIP tel. +48 12 639 3304 lub business@krakowairport.pl

Podczas pandemii COVID-19

https://www.krk.052b.dev/storage/2021-05/ikony-covi-19-vip-1621508099Fejay.pngSzanujemy Twoją przestrzeń prywatną i zapewniamy zachowanie wymaganego dystansu społecznego.

https://www.krk.052b.dev/storage/2021-05/ikony-covi-19-vip-2-1621508099ci2Ua.pngDbamy, by wnętrza limuzyn używanych do przewożenia gości z/do samolotu były dezynfekowane po każdym zrealizowanym transporcie.

https://www.krk.052b.dev/storage/2021-05/ikony-covi-19-vip-3-1621508099FjdfJ.pngUdostępniamy dla Ciebie żel antybakteryjny i chusteczki do dezynfekcji

https://www.krk.052b.dev/storage/2021-05/ikony-covi-19-vip-4-1621508100H7RiG.pngDokładnie czyścimy wszystkie punkty dotykowe w Terminalu VIP przed Twoim przybyciem

https://www.krk.052b.dev/storage/2021-05/ikony-covi-19-vip-5-1621508100UoUd7.png Nosimy maseczki

https://www.krk.052b.dev/storage/2021-05/ikony-covi-19-vip-6-1621508100B9ccG.png Ofertę gastronomiczną przygotowujemy obecnie w formie bufetu.

Usługa VIP w pigułce

 • sposób na komfortową podróż z Krakow Airport
 • dotarcie na pokład samolotu z pominięciem  ścieżki pasażera w Terminalu pasażerskim
 • spersonalizowana obsługa pasażera przed i po locie
 • sprawna odprawa biletowo-bagażowa, celna i paszportowa oraz kontrola bezpieczeństwa  
 • pomoc z nadaniem i odbiorem bagażu
 • przejazd z/ do samolotu limuzyną Lexus
 • przytulne, nowoczesne wnętrze na czas oczekiwania
 • pomoc w załatwianiu formalności związanych z procedurami na lotnisku
 • organizacja kwiatów, cateringu
 • inne usługi zależnie od Twojego zapotrzebowania
 • możliwość ograniczenia czasu jaki spędzasz na lotnisku. 

Rezerwacje

W celu dokonania rezerwacji usługi VIP proszę wypełnić formularz i odesłać go na adres business@krakowairport.pl lub dokonać rezerwacji online.

Jeżeli chcesz skorzystać z podobnej usługi na kolejnych etapach swojej podróży, zachęcamy do skorzystania z usługi VIP na innych lotniskach międzynarodowych (członków World Airports' VIP Forum)

 • Więcej o usłudze VIP

  W Kraków Airport świadczymy i doskonalimy usługę VIP od ponad pięćdziesięciu lat. Terminal VIP to miejsce, gdzie obsługa pasażera dostosowana jest do jego potrzeb. Wygodne i przestronne wnętrza, asysta dyskretnego i profesjonalnego personelu oraz oferta gastronomiczna uczynią Twoją podróż wyjątkową i niezapomnianą. Dodatkowo, aby zapewnić sobie większą prywatność, możesz zarezerwować jeden z naszych apartamentów lub wynająć salę konferencyjną na spotkanie na lotnisku.

  Rozumiemy jak wyjątkowa jest każda Twoja podróż i dokładamy wszelkich starań, aby przebiegła ona sprawnie, a wrażenia na długo zostały w pamięci.

  Czekamy na Ciebie w Kraków Airport.

  Przyloty
  Po przylocie personel przywita Cię przy schodach samolotu.
  Limuzyną Lexus zostaniesz przewieziony do Terminala VIP, gdzie personel dopełni wszelkich niezbędnych formalności oraz dostarczy bagaż.
  Parking dla Twojego pojazdu, w bezpośrednim sąsiedztwie wyjścia z Terminala VIP, zapewni komfortową kontynuację podróży

  Odloty
  Zapraszamy do Terminala VIP - miejsca, gdzie będziesz mógł zrelaksować się przed podróżą, pracować lub spędzić czas ze swoimi gośćmi, z dala od zgiełku terminala pasażerskiego.
  W tym czasie dedykowany pracownik zadba o odprawę bagażu oraz przygotuje dokumenty podróży.
  Po kontroli bezpieczeństwa zostaniesz przewieziony do samolotu limuzyną Lexus.

  Transfer/ Tranzyt
  Jeżeli w Twojej podróży lotniczej Kraków jest jedynie przystankiem, dołożymy wszelkich starań, aby transfer przebiegł sprawnie.
  Po przylocie zostaniesz odebrana/y z samolotu i przewieziona/y limuzyną Lexus do Terminala VIP.
  W czasie, gdy zrelaksujesz się przed kolejnym odcinkiem podróży, personel dokona wszelkich niezbędnych formalności. W dogodnym dla Ciebie momencie zostaniesz przewieziena/y do samolotu.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do sekcji FAQ.

Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń do nas +48 12 639 33 04 lub napisz wiadomość business@krakowairport.pl