Targi zawodoznawcze

Pomożemy zaplanować Twoją przyszłość w branży lotniczej!

Zapraszamy do udziału w V. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych, podczas których uczniowie, nauczyciele i doradcy zawodowi będą mogli poznać szereg lotniskowych i lotniczych zawodów. Przed nami cztery dni inspirujących rozmów, podczas których przedstawiamy niezbędne kompetencje, wymagania formalne dla kilkunastu profesji.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-23.05.2024. Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Każdego dnia Targów o godzinie 10:00 zapraszamy na kanał YouTube CEL KRK, gdzie będą odbywać się premiery poszczególnych bloków tematycznych. Co ważne, nagrania będą dostępne przez dwa tygodnie, dlatego będzie można je obejrzeć w dogodnym dla Państwa czasie.

[LINK DO TRANSMISJI WYDARZENIA]

Co nowego czeka na Was w tym roku?

Każdego dnia zapraszamy na inny blok tematyczny poświęcony najważniejszym obszarom funkcjonowania lotnicwa – kontrola przestrzeni powietrznej, lotnisko (terminal), lotnisko (część operacyjna), latanie i obsługa techniczna samolotów. W tym roku głównym motywem wydarzenia będzie stworzona przez zespół Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport i partnerów platforma zawodoznawcza JobInAir.

Życzymy dobrego odbioru i do zobaczenia!