krakowairport.pl

Centrum Edukacji Lotniczej

W związku z ogłoszeniem przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego spowodowanego przez koronawirus (COVID-19) działalność Centrum Edukacji Lotniczej została zawieszona do odwołania.
Zachęcamy do udziału w akcji edukacyjnej Centrum Edukacji Lotniczej i odwiedzania zakładki #CELujzdomu. Nasz Pingwinek codziennie przekazuje wiedzę dotyczącą lotnictwa w formie gier, zgadywanek, krzyżówek, doświadczeń, ciekawostek, wskazówek i innych niespodzianek. 

Posiadamy Certyfikację Polskiej Organizacji Turystycznej, która uznała nasz obiekt za Najlepszy Polski Produkt Turystyczny 2019, przyznając w dniu 28 listopada 2019 roku Certyfikat Specjalny POT. Najważniejsza nagroda branży turystycznej w Polsce trafiła do CEL w ramach organizowanego przez POT konkursu, którego celem jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej na polskim rynku. Wyróżnione przez POT Certyfikowane produkty turystyczne są również objęte programem promocyjnym w ramach kampanii "Odpoczywaj w Polsce". Są to obiekty wyróżniające się na tle branży i dające wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób.

 

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport to unikatowy ośrodek edukacyjny przybliżający zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Misja CEL realizowana jest poprzez organizację zajęć specjalistycznych, szkoleń, warsztatów, kursów e-learningowych, czy udostępnianie dedykowanej dla tego obiektu infrastruktury terminalowej. Zobaczyć tu można teatrzyki o tematyce lotniczej, czy wyposażenie multimedialne uwzględniające najnowsze rozwiązania technologiczne.