Rada Nadzorcza

 

Wanda Kułaj

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

 

Desygnowana dnia 14 lipca 2020 r. przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (obecnie: Polskie Porty Lotnicze S.A.) na stanowisko Członka Rady Nadzorczej IX kadencji. Wybrana na stanowisko Przewodniczącej Rady Nadzorczej X kadencji, w dniu 17 stycznia 2024 r.

 

Piotr Buła

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

 

Desygnowany dnia 13 czerwca 2023 r. przez Zarząd Województwa Małopolskiego na stanowisko Członka Rady Nadzorczej
X kadencji. Wybrany na stanowisko Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej X kadencji, w dniu 17 stycznia 2024 r.

 

Ewelina Szybowska

Sekretarz Rady Nadzorczej

 

Powołana dnia 19 kwietnia 2024 r. przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Międzynarodowego Portu Lotniczego
im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o. na stanowisko Członka Rady Nadzorczej X kadencji. Wybrana na stanowisko Sekretarza Rady Nadzorczej X kadencji, w dniu 7 czerwca 2024 r.

 

Agnieszka Bogaj

Członek Rady Nadzorczej

 

Desygnowana dnia 18 maja 2024 r. przez Polskie Porty Lotnicze S.A. na stanowisko Członka Rady Nadzorczej X kadencji.

 

Jacek Andrzej Jankowski

Członek Rady Nadzorczej

 

Desygnowany dnia 18 maja 2024 r. przez Polskie Porty Lotnicze S.A. na stanowisko Członka Rady Nadzorczej X kadencji.

 

Łukasz Strutyński

Członek Rady Nadzorczej

 

Desygnowany dnia 3 czerwca 2024 r. przez Prezydenta Miasta Krakowa na stanowisko Członka Rady Nadzorczej X kadencji.

 

Janusz Świątek

Członek Rady Nadzorczej

 

Desygnowany dnia 10 czerwca 2024 r. przez Wójta Gminy Zabierzów na stanowisko Członka Rady Nadzorczej X kadencji.