Zarząd

Radosław Włoszek - Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Absolwent studiów Executive Master of Business Administration w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

W latach 2006-2008 dyrektor i prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Hotelarskich i Turystycznych sp. z o.o. w Krakowie. W latach 2009-2016 kierował Działem Zarządzania Majątkiem i Administracji w Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach, odpowiadając między innymi za sprawy związane z „Euroterminalem Sławków” sp. z o.o. Były członek rad nadzorczych: Śląskiego Rynku Hurtowego Obroki w Katowicach, Centrum Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan” sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Enea S.A. w Poznaniu.

Od 2016 r. prezes Zarządu Kraków Airport. Obecnie także prezes Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Mariusz Saługa - Członek Zarządu

Mariusz Saługa posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, a także wieloletnią praktykę w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych oraz nadzorowania inwestycji budowlanych. Jest absolwentem AGH w Krakowie, Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii, a także Polsko Amerykańskiej Szkoły Biznesu Politechniki Krakowskiej. Początkiem 2016 roku był członkiem zespołu audytorskiego inwestycji „Rozbudowa Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice" w części Landside.

W zarządzie Kraków Airport od 2016 roku, odpowiada za Pion Inwestycji i Zarządzania Infrastrukturą MPL